فلکه هرزگرد آسانسور | قیمت خرید فلکه هرزگرد آسانسور | پرشیا لیفت

فلکه هرزگرد آسانسور چیست؟(معرفی 0 تا 100 فلکه کششی آسانسور+ قیمت)

فلکه هرزگرد آسانسور یکی از اجزای مهم مکانیکی آسانسور است که سیستم تعلیق آسانسور را برعهده دارد. وظیفه اصلی فلکه هرزگرد، انتقال قدرت، ایجاد فاصله بین کابین و وزنه تعادل و هدایت درست سیم بکسل ها برای جلوگیری از اتعاشات و نوسانات حرکتی افقی آسانسور به طرفین و جلوگیری از برخورد کابین آسانسور به دیواره ها می باشد. بر روی فلکه هرزگرد چند شیار یا گام وجود دارد که سیم بکسل ها درون این شیارها قرار می گیرند. شیارهای فلکه هرزگرد باید مقداری بزرگتر از سیم بکسل ها ساخته شوند تا سیم ها بتوانند به راحتی درون این شیارها حرکت کنند.

فلکه هرزگرد آسانسور مثل یک قرقره عمل کرده و با فلکه گیربکس اصلی موتور آسانسور همتراز و در یک زاویه و هم راستا می باشند. وجود فلکه هرزگرد در اجزاء حرکت دهنده آسانسور، در حقیقت یک نوع شکست وزن و حفظ تعادل و مسیر مستقیم قرار دادن کابین و برای فرستادن سیم بکسل متصل به کابین به درون چاهک آسانسور و جلوگیری از تنش حرکتی کابین و ثبات آن می باشد.

درون فلکه هرزگرد آسانسور، یک بلبرینگ مقاوم قرار دارد، که با چرخش فلکه هرزگرد حول محور یک شفت، باعث حرکت سیم بکسل ها و در نهایت، بالا و پایین رفتن کابین را ممکن می سازد.

از فلکه هرزگرد آسانسور به عنوان واسطی برای انتقال قدرت نیروی محرکه (موتورآسانسور) استفاده بهینه می گردد و حرکت کابین را تسهیل و رفع تنش می کند. آلیاژهای به کار رفته در ساخت فلکه هرزگرد آسانسور معمولاً از جنس چدن خالص است و مقاومت خوبی در برابر سایش و خوردگی ها دارد.

در تنوع آسانسورهای مختلف، انواع و ابعاد فلکه‌های هرزگردها متفاوت است. فلکه هرزگرد آسانسور باید از مقاومت بالایی در برابر تنش‌ها و فشارهای وارده برخوردار باشد.

فلکه‌ هرزگرد بر اساس استانداردهای بین‌المللی آسانسورسازی تولید می‌شوند و کاملاً باید در برابر سایش و خوردگی و اثرات مخرب زیست محیطی، ساخته شوند و مقاومت بالایی داشته باشند.

معمولاً فلکه هرزگرد آسانسور را بعد از مدتی باید تعویض کرد. احتمال این که بلبرینگ داخل فلکه هرزگرد زود از بین برود و ترک بخورد زیاد است. بهتر است به جای تعویض بلبرینگ، کل فلکه هرزگرد آسانسور را تعویض نمود. این مسئله می تواند از نظر اقتصادی برای مصرف کننده به صرفه تر باشد.

فلکه هرزگرد اسانسور

 قیمت فلکه هرزگرد آسانسور  پرشیا لیفت در سال 1403

به علت تغییرات قیمتی در هر روز و به علت تورم، و بالا رفتن هزینه ها، قیمت فلکه هرزگرد آسانسور ارائه شده به عنوان قیمت پایه و تقریبی محاسبه شده و در صورت قصد سفارش و قبل از خرید، باید از طریق تلفن موجود در قسمت تماس با ما در سایت، قیمت ها را سوال بفرمایید.

قیمت فلکه هرزگرد آسانسور در اندازه ها و مدل های مختلف در سال 1403 از مبلغ 3.500.000 تومان و تا مبلغ 5.500.000 تومان به فروش می رسد. این مبالغ به صورت تقریبی و پایه محسوب می شود. به دلیل تورم ماهانه و تغییرات قیمت ارز ممکن است این قیمت ها تغییراتی داشته باشد. قیمت به روز را می توانید از طریق تماس با بخش فروش شرکت، از همکاران ما سوال بفرمایید.

فلکه هرزگرد آسانسور

 

فلکه هرزگرد آسانسور چه کاربردی دارد؟

این نوع از محصولات در چه استانداردهایی تولید می شوند؟

در خرید آنها لازم است چه نکاتی را در اولویت قرار دهیم؟

بهترین فلکه هرزگرد کدام است؟

مهمترین مشخصات و ویژگی های این نوع از محصولات چیست؟

فلکه هرزگرد آسانسور

برای یافتن پاسخ سوالات یاد شده، با ما همراه باشید. وظیفه فلکه هرزگرد آسانسور آن است که سیم بکسل را به داخل چاه بالابر هدایت دهد.

جنس این نوع از محصولات معمولا از چدن است و کارایی آن ها با توجه به استانداردهایی که برای ساخت شان در نظر گرفته ایم، می تواند متفاوت باشد.

شرکت های مختلفی هستند که در تولید فلکه هرزگرد با کارایی و کیفیت متفاوت فعالیت دارند و بر این اساس هزینه ی درخواستی برای آنها متفاوت است.

به منظور خرید فلکه هرزگرد حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت و کارایی آن مطمئن باشید زیرا هرگونه سهل انگاری در این زمینه، سیستم تعلیق آسانسور را با مشکل مواجه خواهد کرد.

پرشیا لیفت به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فروش اجزای تشکیل دهنده ی آسانسور ها مفتخر آن هستیم که در همه ی این سال ها توانسته ایم، با ارائه ی محصولات

با کیفیت در خدمات شما عزیزان بوده و رضایت کامل را بدست آوریم. همین اکنون می توانید با راههای ارتباطی موجود با ما در تماس باشید و اطلاعات کاملی در مورد خرید فلکه هرزگرد به دست آورید. اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل در هدف داریم که بهترین ها نصیب شما باشد.

هرگونه سهل انگاری در انتخاب اجزای سازنده ی آسانسور می تواند امنیت ان را با مشکل مواجه کند به همین دلیل تولید کننده ی این نوع از محصولات باید فروشگاه های معتبر را هدف قرار دهند  تا از مرغوب بودن اجزای خریداری شده، مطمئن باشند.

انواع فلکه هرزگرد آسانسور

فلکه هرزگرد آسانسور دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها با توجه به استانداردهای آسانسور می تواند متفاوت باشد. به منظور انتخاب فلکه هرزگرد آسانسور مناسب لازم است مشخصات و کارایی آنها را به خوبی بدانید و سپس با توجه به شرایط گزینه ی مناسبی را در اولویت قرار دهید.

این نوع از محصولات بر اساس شیار و قطری که تولید می شوند، در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. هر یک از انواع آن میتواند در شرایط ویژه ای گزینه مناسبی در نظر گرفته شود.

فلکه هرزگرد  به عنوان بخشی از سیستم تعلیق آسانسور به همراه سایر اجزا می تواند حرکت روان و ایستایی آن را به وجود آورد.

این محصول با توجه به سایز و اندازه ی شیار در انواع مختلف تولید و طراحی می شوند. استانداردهای خاصی برای تولید این محصولات در دست است، در شرایط گوناگون با توجه

به نوع سیستم تعلیق آسانسور می توان نمونه هایی با کارایی مختلف و ابعاد گوناگون طراحی کرد. یک دسته بندی کلی برای فلکه هرزگرد به صورت زیر می باشد:

فلکه هرزگرد انحرافی
فلکه هرزگرد ثانویه

نمونه هرزگردهای ثانویه در زیر موتور جا داده می شوند، در حالی که نمونه های دیگر به منظور هدایت و تغییر جهت سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به کاربرد و کارایی می توان هر یک از انواع ان را در اولویت قرار داد. سطح بیرونی این نوع از محصولات باید به گونه ای باشد که سختی کافی داشته ، در غیر این صورت ایمنی  آن قابل اطمینان نخواهد بود. زمانی که فلکه هرزگرد دچار خوردگی باشد ، نیازمند فرایند تعویض آن هستیم.

البته در برخی از شرایط استثنایی نیز ممکن است که بلبرینگ فلکه دچار ترک باشد در این صورت نیز تعویض فلکه هرزگرد در اولویت قرار می گیرد.

اگرچه امکان تعویض بلبرینگ را نیز داریم ولی بیشتر کارشناسان بر این باورند که تعویض فلکه می تواند به صرفه تر باشد. این نوع از فلکه ها در مقایسه با فلکه اصلی به سرعت دچار خوردگی می شوند زیرا ذاتا نرم می باشند. اقدامات تعویض را حتما به افراد کاردان و با تجربه بسپارید.

فلکه هرزگرد و تعداد آن در آسانسورهای با موتور گیربکس در آسانسورهای گیربکس معمولا از دو تا فلکه هرزگرد آسانسور استفاده می شود، ولی در نمونه های گیربکس ممکن است دو تا 4 تا از این تجهیزات در اولویت قرار گیرد.

فلکه های هرزگرد در آسانسور های گیربکسی نیز با توجه به قطر و شیار مد نظر به این صورت می باشد:

انواع قطر فلکه هرزگرد

فلکه هرزگرد 4 شیار آسانسور
فلکه هرزگرد 4 شیار 32 سانتیمتر
فلکه هرزگرد گیربکس 5 شیار 32 سانتیمتر
فلکه هرزگرد موتور 6 شیار 32 سانتیمتر
فلکه هرزگرد دارای 4 شیار 40 سانتیمتر
فلکه هرزگرد موتور گیربکس دارای 5 شیار 40 سانتیمتر
فلکه هرزگرد 6 شیار 40 سانتیمتر
فلکه هرزگرد 4 شیار 44 سانتی متر
فلکه هرزگرد موتور گیربکس دارای 5 شیار 44 سانتی متر
فلکه هرزگرد گیربکس دارای 6 شیار 44 سانتی متر

قطر و شیار فلکه هرزگردها نشانگرد سایز و اندازه آن است و کابردهای متفاوتی در آسانسورهای مختلف دارند. هر چه آسانسور بزرگتر باشد بالطبع فلکه باید قظر و شیار بزرگتری داشته باشد.

مشخصات فلکه هرزگرد آسانسور(فلکه کششی آسانسور)

مشخصات ویژه ای که برای فروش فلکه هرزگرد آسانسور در نظر گرفته می شود معمولا بر اساس قطر، شیار و جنس این محصولات می باشد.

قبل از خرید حتما با توجه به استانداردهای آسانسور مد نظر، از مشخصات فلکه هرزگرد برای آسانسور آگاه شوید در این صورت می توانید نمونه های مناسب را خریداری کنید.

در صورتی که در انتخاب این محصولات دچار تردید هستید، می توانید از مشاوره رایگان ارائه شده توسط کارشناسان بخش فروش ما بهره مند شوید. ما اینجا هستیم تا شما محصول مطمئن و با کیفیت را خریداری کنید.

مشخصات فلکه هرزگرد

عمر مفید فلکه هرزگرد آسانسور چقدر است؟

معمولاً عمر مفید فلکه هرزگردهای آسانسوری که از جنس چدن ساحته شده اند و بار اصلی و وزن کابین بر دوش آن ها نیست، چیزی در حدود 20 سال با توجه به نحوه استفاده از آن کار می کند. این زمان به طور متوسط است و نحوه استفاده می تواند عمر مفید فلکه هرزگرد را کم یا زیاد کند.

چون وزن اصلی کابین بر روی فلکه اصلی آسانسور که از فولاد ضد زنگ و مقاوم در برابر سایش می باشد، فلکه هرزگرد فقط نقش تعلیق را دارد و خرابی چندانی ندارد. خرابی های این قطعه می تواند از بلبرینگ فلکه هرزگرد باشد که تعویض کلی فلکه هرزگرد به صرفه تر از تعمیر و جابه جایی بلبرینگ در این قطعه مهم  در آسانسور می باشد.

هزینه تعویض فلکه هرزگرد چقدراست؟

هزینه تعویض این نوع فلکه هرزگردها که احتمال خرابی در بلبرینگ آن زیاد است، بستگی به مکان نصب آسانسور و زمانی که صرف تعویض کل قطعه می شود، دارد. معمولاً هزینه نصب این قطعه به علت زمانبر بودن و نیاز به داشتن تخصص، چیزی در حدود 2.000.000 تا 2.500.000 تومان دستمزد و هزینه نصب دربر دارد. تعویض بلبرینگ این قطعه به هیچ عنوان توصیه نمی شود و اگر خرابی از بلبرینگ هرزگرد می باشد، توصیه می شود کل فلکه تعویض شود. این موضوع می تواند برای مصرف کننده به صرفه تر باشد.

بهترین نوع فلکه هرزگرد برای آسانسور

فلکه هرزگرد آسانسور با توجه به استانداردهایی که برای ساخت آنها و تجهیزات مختلفی که برای طراحی آنها در نظر گرفته می شود، دارای کارایی متفاوتی هستند.

ممکن است قبل از خرید بپرسید که بهترین فلکه آسانسور کدام است؟ شرکت ما به عنوان یکی از بهترین برندهای موجود برای تولید فلکه هرزگرد مفتخر آن است که در همه ی این سال ها توانسته  با ارائه ی محصولات عالی و با کیفیت در خدمت شما عزیزان باشد.اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل در تلاش هستیم

تا بتوانیم با ارائه ی مرغوب ترین محصولات، رضایت شما عزیزان را به دست آوریم. اطلاعات کامل در مورد هر یک از انواع فلکه هرزگرد آسانسور را می توانید از طریق

تماس با شماره های موجود به دست آورید.

نمونه های مختلفی را می توانید در اولین صفحه ی وب سایتمان مشاهده کنید، اطلاعات در مورد مشخصات و قیمت آنها نیز درج شده است. با ما محصول اصل و مرغوب را به قیمت مناسب خریداری کنید، هدف ما، رضایت شما عزیزان می باشد.

بی شک بهترین نوع فلکه هرزگرد آسانسور برند پرشیا لیفت است که از مقاومت خوب و بالایی در برابر عومل مخرب طبیعی و یا سایش و خوردگی برخوردار است.

این قطعه مهم در آسانسور در شرکت بزرگ پرشیا لیفت به صورت استاندارد و انبوه تولید و رونه بازار می شود.

نحوه تعویض فلکه هرزگرد آسانسور چگونه است؟

جایگزینی فلکه هرزگرد آسانسور شامل چندین مرحله است و معمولاً باید توسط یک متخصص آموزش دیده انجام شود. در اینجا یک نمای کلی ساده تعویض این قطعه را آموزش می دهیم:

1. اقدامات احتیاطی ایمنی: مطمئن شوید که آسانسور خاموش و قفل شده است تا از هرگونه حرکت تصادفی جلوگیری شود. از تجهیزات ایمنی مناسب استفاده کنید و پروتکل های ایمنی را رعایت کنید.

2. دسترسی به کنترل های منحرف کننده: به اتاق ماشین آلات آسانسور که در آن فلکه دفلکتور قرار دارد دسترسی پیدا کنید. این ممکن است شامل برداشتن پانل ها یا روکش ها برای رسیدن به شیار باشد.

3. جدا کردن فلکه قدیمی: هر پیچ و مهره یا بست را که فلکه قدیمی را در جای خود نگه داشته است، باز کرده و بردارید. فلکه را با دقت از مکانیسم آسانسور جدا کنید.

4. نصب فلکه جدید: طبق دستورالعمل سازنده، فلکه جدید را در موقعیت صحیح قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که به درستی با کابل های آسانسور تراز شده است.

5. محکم کردن فلکه جدید: از پیچ و مهره ها یا بست های مناسب برای محکم کردن فلکه جدید در جای خود استفاده کنید. تراز و اتصالات را دوبار بررسی کنید.

6. تست: پس از نصب، یک سری آزمایشات را برای اطمینان از عملکرد صحیح فلکه جدید انجام دهید. این ممکن است شامل روشن کردن آسانسور به صورت کنترل شده و بررسی هرگونه مشکل یا صداهای غیرعادی باشد.

7. بررسی‌های نهایی: پس از موفقیت آمیز بودن آزمایش‌ها، پانل‌ها یا پوشش‌هایی را که برداشته شده‌اند، دوباره جمع کنید تا به فلکه جدید دسترسی داشته باشید. بازرسی نهایی را انجام دهید تا مطمئن شوید همه چیز ایمن و در شرایط کار است.

با توجه به ماهیت فنی و ملاحظات ایمنی مربوط به کار با ماشین آلات آسانسور، بسیار مهم است که یک تکنسین خبره یا فردی با تخصص در تعمیر و نگهداری آسانسور این کار را انجام دهد. نصب نادرست می تواند منجر به خطرات ایمنی و مشکلات عملیاتی شود.

زمان تعویض فلکه هرزگرد آسانسور

تعویض فلکه هرزگرد آسانسور از دیگر نکاتی می باشد که کاربران همواره دغدغه های خاصی دارند، این نوع از وسیله ها به مرور زمان در اثر شرایط مختلف ممکن است کارایی خود را از دست دهند، در این صورت مجبور هستیم گزینه ی تعویض را هدف قرار دهیم. خوردگی فلکه هرزگرد از مهمترین نکاتی می باشد که در استفاده از این محصولات باید در نظر گرفته شود.

عوامل متفاوتی می تواند سبب خوردگی آنها گردد. در سرویس های دوره ای کارشناسان مربوطه باید ارزیابی دقیق از کیفیت و کارایی فلکه انجام دهند تا مطمئن شوند، هيچ گونه خطري درپيش نيست. در صورت نياز نيز بايد اقدامات تعويض انجام شود.

تعويض اين نوع از تجهيزات را به افراد كاردان و با تجربه در اين زمينه بسپارید. هرگز به منظور پرداخت هزینه ی کمتر، از محصولات نامرغوب استفاده نکنید زیرا در صورت به وجود آمدن  هرگونه مشکل مجبور به پرداخت هزینه ای گزاف واهید بود. در صورتی که فلکه هرزگرد اصلی را خریداری کنید، با نگهداری و مطلوب و ایجاد شرایط مناسب برای آنها می توانید طول عمر مفید این تجهیزات را افزایش دید.

راهنمایی کامل در مورد شرایط بهینه برای نگهداری آنها در اختیار شما قرار می گیرد. فقط لازم است دستورالعمل ها مربوط به نصب فلکه هرزگرد به طور کامل در نظر گرفته شود در غیر این صورت ایجاد هر گونه آسیب، محتمل است.

با ما محصولات اصل و با کیفیت را خریداری خواهید کرد.

خرید فلکه هرزگرد

به منظور خرید فلکه هرزگرد آسانسور، اینک گزینه ی خرید آنلاین را نیز فعال کرده ایم تا کاربران عزیزمان بتوانند در هر نقطه از کشور که باشند، به راحتی اقدامات ثبت سفارش خود را تکمیل کرده و در کوتاهترین مدت زمان محصول مد نظر را خریداری کنند.

ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه فروش تجهیزات اولیه ساخت و طراحی آسانسور توانسته ایم، در همه ی این سال ها رضایت کامل کاربران خود را به دست آوریم.

همه ی نمونه های موجود در لیست فروش ما، به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت و کارایی آنها مورد تایید است به همین دلیل با اطمینان کامل می توانید محصول خود را خریداری کنید.

در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی کامل، تردید نکنید با ما با شماره های موجود در تماس باشید تا توضیحات کامل در اختیار شما قرار گیرد.

شرکت های مختلفی هستند که انواع فلکه هرزگرد را با کیفیت متفاوت تولید می کنند، ولی برای خرید حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید. یک فروشگاه معتبر هزگر به منظور کسب سودهای اندک ، با فروش محصولات غیر اصل، اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد.

قیمت فلکه هرزگرد آسانسور به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت فلکه هرزگرد آسانسور به پارامتر و فاکتورهای مختلفی وابسته است، هر یک از عوامل موجود می تواند تا حدودی هزینه ی درخواستی برای خرید این محصولات را تحت کنترل قرار داد.

به منظور اطلاع از قیمت درخواستی می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید. البته هزینه ی پیشنهادی برای این محصولات در اولین صفحه وب سایتمان در بخش فروش فلکه هرزگرد درج شده است.

به منظور ارائه خدمات کاربر پسند، هزینه ی بسیار مناسب برای خرید این محصولات در نظر گرفته ایم. از جمله مهمترین فاکتورهای اثر گذار بر قیمت فلکه هرزگرد می توان موارد زیر را نام برد:

کیفیت
نوع
استاندارد های مد نظر
کارایی
جنس
مقاومت
تعداد شیارها
قطر

پارامترهای یاد شده می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای، هزینه ی درخواستی برای خرید فلکه هرزگرد تغییر دهد. هرگاه این محصولات به قیمت بسیار کم به شما ارائه شد،حتما به کارایی آنها مشکوک باشید  زیرا دلیلی وجود ندارد که یک محصول با کیفیت به قیمت ارزان به فروش برسد.

سودجویان بسیاری هستند که معمولا برای فروش محصولات غیر اصل خود، هزینه های کمتری را پیشنهاد می دهند، فلکه هرزگرد بی کیفیت نه تنها هزینه صرف شده برای خرید آن را به باد خواهد داد، بلکه می تواند به خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری منجر شود.

فلکه هرزگرد آسانسور پرشیا

باید و نبایدهایی در مورد فلکه هرزگرد آسانسور

در خرید فلکه هرزگرد آسنسور لازم است برخی از باید و نبایدهایی را مد نظر قرار دهیم تا بتوان محصول مطمئن را انتخاب کنیم. یکی از مهمترین پارامترهایی که قبل از خرید باید در نظر گرفته شود، کیفیت فلکه می باشد، اين نوع از محصولات بايد از چدن خالص توليد شوند. متاسفانه برخي از توليد كنند به منظور ناخالصي هاي مختلفي نيز به ماده اوليه اين محصولات اضافه مي كنند.

به منظور جلب توجه خريدار نيز، هزینه ی کمتری ارائه می دهند. قرار است یک بار برای خرید این نوع از محصولات هزینه کنید و به مدت زیادی از کارایی آنها بهره مند شوید،پس حتما  محصولات مرغوب را انتخاب کنید. نصب این نوع از فلکه ها در آسانسور از دیگر نکاتی می باشد که باید به طور دقیق مد نظر قرار گیرد.

حتما اقدامات اجرا و نصب آن را به افراد کاردان و باتجربه بسپارید زیرا هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند به خسارت گزاف منجر شود. حتی اگر بهترین

Elevator Diverting Pulley Cast Iron Pulley را نیز خریداری کرده باشید ولی اصول لازم برای نصب آن را در پیش نگیرید نمی توانید از کارایی آن بهره مند شوید.

نکته ی دیگری که باید خاطر نشان کرد این است که توضیح وزن فلکه هرزگرد بر روی سیم بکسل ها باید به طور دقیق انجام شود زیرا در غیر این صورت ممکن است بار بیشتری بر یک قسمت اعمال شود و این امر خطرات زیادی به همراه داشته باشد.

همین اکنون می توانید برای Elevator Suspension Pulley با ما با از طریق تماس با ما و شماره های موجود در سایت، با ما تماس باشید.

دانلود کاتالوگ

خلاصه مطالب

فلکه هرزگرد آسانسور، یکی از مؤلفه‌های حیاتی در سیستم تعلیق آسانسور است که وظیفه اصلی هدایت سیم بکسل و تنظیم حرکت آسانسور را بر عهده دارد. این فلکه‌ها معمولا از جنس چدن ساخته می‌شوند و باید دارای بالانس مناسب و سطح صاف و تراز شده باشند تا عملکردی بهینه داشته باشند.

استفاده از فلکه هرزگرد آسانسور باید توسط کسی که تخصص در نصب این قطعه دارد با دقت انجام شود و نباید هیچ گونه اشتباهی در نصب آن وجود داشته باشد. بالانس فلکه و تطابق محور بلبرینگ با محور فلکه، از اهمیت بسیاری برخوردارند. همچنین، روغنکاری منظم فلکه به عملکرد بهتر و بالانس مناسب کمک می‌کند و می‌تواند عمر مفید آن را افزایش دهد.

شناسایی نشانه‌های خرابی فلکه همچون خوردگی و ساییدگی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در صورت مشاهده هر یک از این نشانه‌ها، باید فوراً به بررسی و تعمیر فلکه هرزگرد آسانسور یا تعویض آن پرداخته شود تا از ایمنی و کارایی سیستم تعلیق آسانسور اطمینان حاصل شود.

استفاده از فلکه هرزگرد آسانسور به همراه رعایت نکات فنی و ایمنی، به عملکرد بهتر و کاهش خطرات مرتبط با عملکرد آسانسور کمک می‌کند. این نکات راهنمایی مهمی برای انتخاب، نصب و نگهداری صحیح این قطعه حیاتی در سیستم آسانسور می‌باشند.

4.9/5 - (64 امتیاز)
نوشتهٔ پیشین
گاورنر آسانسور و معرفی عملکرد آن | قیمت گاورنر آسانسور | فروش ویژه در پرشیا لیفت
نوشتهٔ بعدی
شاسی موتور آسانسور | قیمت شاسی موتور آسانسور | پرشیا لیفت

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست